Proste narzędzie o wielkiej użyteczności

Stolarstwo to fach, który powstał przed wieloma tysiącami lat. Oczywiście przez kilkadziesiąt wieków sztuka obróbki drewna i wykonywania z nich mebli przeszła wielką rewolucję. Niemniej część narzędzi po dziś dzień pozostała w niewiele zmienionej formie, w stosunku do swoich starożytnych pierwowzorów. Należą do nich chociażby ściski stolarskie. Pewny chwyt drewna Zasada działania ścisków jest banalnie prosta. Dwa brzegi narzędzia w…

Gdzie szukać?

Któż by nie chciał mieć w domu najnowszego sprzętu? Zawsze przydałoby się coś nowego, w co warto zainwestować czas oraz pieniądze. Niestety ten drugi czynnik bardzo często sprawdza, że rezygnujemy z naszych planów.

Niezastąpione klucze nastawne

Wszelkiego typu prace budowlane, remontowe czy konserwacyjne zwykle wymagają zastosowania profesjonalnych narzędzi, które nie tylko skracają czas potrzebny na wykonanie danego zadania, ale również oszczędzają nasze siły. Według wielu fachowców, sprzętem, który powinien znaleźć się nie tylko w posiadaniu fachowców, ale również domowych majstrów amatorów są klucze do dokręcania nieco większych śrub albo nakrętek.